GPS Seklys Automobilių Vandeniui nutraukė Naftos Galios Duomenų Registravimo Sekimo Prietaisas, Transporto priemonių Mokesčio Sunkvežimių GPS303F TK303F Geo-tvoros SOS Signalas

p10096

Nauja prekė

€28.23 €22.58

 • Įrenginio Tipas: gabalas
 • Pakuotės Svoris: 0.4kg (0.88lb.)
 • Pakuotės Dydis: 16cm x 12cm x 8cm (6.30in x 4.72in x 3.15in)

Renginiai: 1. Vandeniui IP66 lygį,Ji taip pat gali Remti 9-40V įtampa

2. Integruotas GSM, GPS antena, kompaktiškas, elegantiškas išvaizda

3. Paramos GPS ir LBS (Vieta pagrįstos paslaugos) dvigubo stebėjimo sprendimai

4. Parama SMS/GPRS/Internet Tinklo duomenų perdavimo.

5. Paramos konfigūruoti nustatymus nuotoliniu būdu.

6. Nustatyti kelių funkcijų-apsaugos, sekimo, stebėjimo priežiūra, avarinė signalizacija ir valdymas visas.

7. Nutraukė naftos ir elektros energijos sistemą. 8. Žiniatinklio Stebėjimo platforma, parama Multi-language

Apžvalga:

Darbo Pagrįstas esamu GSM/GPRS tinklu ir GPS palydovų, Nustatyti kelių funkcijų-apsaugos, sekimo, stebėjimo priežiūra, avarinė signalizacija ir valdymas. Šis produktas gali rasti ir stebėti bet kokį nuotolinio tikslai SMS arba internetu.

Pareigos:

1.Vieną Vietą. Jei skambinate iš įgaliotųjų telefono numerį, jis bus pakabinti ir ataskaita realiuoju laiku vieta

2.Auto track nuolat. * Takelį tik laikas nuo laiko intervalą * Takelį neribotas laikas nuo laiko intervalą * Smart kelio nuo laiko ir atstumo intervalas

3.Posūkio taškų atnaujinti automatiškai

Tracker bus atnaujinti pozicijas automatiškai į interneto platforma, kai keičiasi transporto priemonės važiavimo kryptį daugiau nei iš anksto nustatyti kampą vertės forma lygia trajektorija atitinka faktinę kelio, ši funkcija galioja tik GPRS režimą.

4.GPS drift slopinimas.

Ši funkcija yra išjungta pagal numatytuosius nustatymus. GPS duomenys bus sustabdyti, atnaujinti, jei transporto priemonė nėra vairuotojo (ACC IŠJUNGTAS) ir platumos ir ilgumos visada laikyti pačiu ir GPS duomenų naujinimus automatiškai, kai transporto priemonė juda.

5.Tikslus adresas (gatvė)

Jums reikia nustatyti APN savo vietos GSM tinklo SIM kortelę tracker pirmą kartą prieš naudojant šią funkciją.

6.Vieta pagrįstos paslaugos (LBS) / Cell-ID Paieška

Jei trackeris negali sukurti tvirtą GPS Fix, ji bus apskaičiuoti savo vietą, naudojant Cell-ID GSM rasti, Vieta ataskaitas sudarys pagal GPS koordinates, paskutinė žinoma pozicijas, taip pat LAC kodas, Įvežamų į LAC kodas "Vadovas Kelio" meniu žiniatinklio stebėjimo platforma www.gpstrackerxy.com leis jums pamatyti tracker dabartinę vietą.

7.Balso Stebėti

Siųsti instrukciją su prietaisu pirmą kartą, tada prietaisą bus paversti į monitoriaus režimą, dabar, jei jūs paskambinti į SIM kortelės numerį įrenginys, jis bus pasiimti savo skambutį automatiškai, ir jūs galite stebėti balso aplink prietaisą!

8.Duomenų Apkrovos medienos ruoša

Kai tracker prietaiso prarado GSM signalus arba rudenį neprisijungęs iš GPRS, seklys padės žurnalo stebėjimo poziciją ir įspėjimai automatiškai į SD kortelę, remiantis iš anksto nustatytais būklės, kai GSM signalus grįžti, visi renginio įspėjimai bus automatiškai siunčiami į leidžiama numeriai ar interneto platforma (serverio), tačiau prisijungęs stebėjimo duomenys turėtų būti įkeltas į interneto svetainę SMS žinute komandą.

.

10.Pirmyn trečiųjų šalių pranešimą

11.SIM kortelės Likučio tikrinimas

12.ACC darbo žadintuvas

Seklys išsiųs "ACC už+platuma & ilgumos" atpažintų numerių, kai aptikti uždegimą, tai reiškia, kad transporto priemonė buvo pradėti; ir seklys išsiųs "ACC off+platuma & ilgumos" atpažintų numerių, kai degimas išjungtas, ir ACC yra išjungti, kad transporto priemonės, buvo sustabdyta.

13.Rankos

Vartotojas privalo išjungti variklį, (tai yra ACC, yra mažesnė įtampa).Siųsti SMS "arm+slaptažodis", kai uždarote duris ir į kairę. Jums bus nustatyti rankos statusą nepavykti, jei variklis yra įjungtas (ACC yra aukštos įtampos), ji bus atsakyti "įsteigti nepavyks! pls išjungti ACC"

14.Disarm.

Pagal išjungti režimą, įrenginys bus ne signalas, kai durys yra atidarytos, jutiklis yra virpėjo ar variklis įjungtas.

15.Nuspręsti, kiek kartų įspėjamųjų pranešimų.

16.Aliarmo Funkcija

*Žemas baterijos signalas : Seklys išsiųs SMS "low battery+platuma/ilguma," atpažintų numerių, 2 kartus iš viso per 15 minučių intervalas, kai baterijos įtampos bus apie 3.55 V.

*Išorinio Maitinimo išjungimas signalas

*GPS blind Spot alert: Seklys išsiųs įspėjimą SMS "nėra gps+pastaruosius galioja platuma/ilguma) iki prarastas signalas"

*Geo-tvoros : Nustatyti geo-tvoros vieneto apriboti jo judėjimo rajono ,įrenginys bus išsiųsti pranešimą įgaliotas numerį, kai ji pažeidžia rajone.

*Multi zonos valdymo

*Judėjimo signalą: Kai vienetas lieka pajudėti iš vietos 3-10 minučių su GPS signalo priėmimo, vartotojas gali siųsti SMS"perkelti+slaptažodis+space+0200" į tracker (Tarkime, srityje spinduliu 200 metrų, jis palaiko 4 skaitmenų daugiausiai. Vienetas: Metras). Jis atsakys - "move OK". Jei toks judėjimas (numatytasis atstumas 200m), ji bus siųsti SMS "Perkelti+ platuma & ilgumos" įgaliotajam skaičius, intervalas-3 minutes.

*Greičio signalas: Siųsti SMS "speed+slaptažodis+space+080" prie vieneto (tarkime, greitis yra 80km/h), ir jis atsakys - "speed OK!". Kai taikinys juda didesnis kaip 80 km/h, vienetas siųsti SMS "speed+080!+ platuma & ilgumos" įgaliotajam numerius ,ji bus išsiųsti tik vieną SMS per 3 minutes SMS režimu, kai greičio viršijimo ; sirena pyptelės 1 metu, kai greičio viršijimo 1 kartą.

 • Gps Modulis: Taip
 • Žiniatinklio Stebėjimo platformą paramos: Multi-kalbų
 • Automobilio Maitinimas: 9-40V
 • Įtampa: 12V
 • Speciali Funkcija: Atsparus vandeniui
 • tinklas: GSM/GPRS
 • Ekrano Dydis: Pagal 2 Cm
 • Galia: W
 • GPS tipas: gps tracker
 • GPS Jautrumas: -159dBm
 • Quad Band: 850/900/1800/1900Mhz
 • Vieta: GPS ir LBS
 • Baterijos Veikimo Trukmė: 30 Val., & Iki
 • Prekės Pavadinimas: MiCODUS
 • Modelio Pavadinimas: GPS303F
 • Svoris: 70g
 • Atsparus vandeniui: IP66 lygis
 • Garantija: vienerių metų
 • Elemento Dydis: 96*53*16mm
 • ypatingas: Nutraukė Naftos ir elektros Energijos Sistema

Žymos: gps seklys automobilį, sekimo prietaisas, tracker automobilį, Pigus gps tracker automobilį, Aukštos Kokybės stebėjimo prietaisas, Kinija tracker automobilių Tiekėjai.

Atsiliepimai

Miinus 7
2017-11-27
5/5
Fast delivery and quality products.... I am very satisfied......... 5 star rated feedback left for this seller you can contact me at +91 9420578717

Priedai