Naujas Produktas Lazerio Dėmesio Len Su Ge Germanio Skersmuo 12 mm FL 50.8 mm SPECIALIAI 30 50 W, LAZERIS SANDARINIMO MAŠINA

p10407

Nauja prekė

€21.80 €20.49

 • Įrenginio Tipas: gabalas
 • Pakuotės Dydis: 10cm x 10cm x 5cm (3.94in x 3.94in x 1.97in)
 • Pakuotės Svoris: 0.04kg (0.09lb.)

Ge (Germanis) Materail Dėmesio Len Diamater 12 mm, Storis 3 mm

Fokusavimo Atstumas 50.8 mm (2 colių)

1>Diamater: 12 mm

2>Storis: 3 mm

3>Materail: Germanio

4>Fokusavimo Atstumas: 50.8 mm

5> Tinkama galia : 30 iki 50 W

Naudojimas: Spcecially naudojamas lazerio antspaudas (spaudo mašina :

Germanis yra cheminis elementas, su simboliu " Ge ir atomo numeris 32. Tai blizgantis, sunkus, pilkšvai baltos metalloid anglies atomų grupės, chemiškai panašus į savo grupės kaimynai alavo ir silicio. Gryno germanio yra puslaidininkių, kurių išvaizda panašus į elementinio silicio. Kaip silicio, germanio natūraliai reaguoja ir sudaro junginius su deguonies pobūdžio.

Nes tai retai, atrodo, didelės koncentracijos, germanis buvo atrastas palyginti vėlai, istorija, chemija. Germanio gretas netoli penkiasdešimtoji iš gausa elementų Žemės plutoje. 1869 m Dmitrijus Mendelejevas prognozuoti jos egzistavimą, ir kai kurios jo savybes iš savo pozicijos dėl jo periodinės lentelės elementu, ir vadinamas elementas ekasilicon. Beveik du dešimtmečius vėliau, 1886, Clemens Winkler rasti naujas elementas, kartu su sidabru ir sieros, į retų mineralinių vadinamas argyrodite. Nors naujasis elementas šiek tiek priminė arseno ir stibio išvaizda, derinant santykis junginiai sutiko su Mendelejevas s prognozes giminaitis silicio. Winkler pavadintas elementas po savo šalį, Vokietija. Šiandien, germanis yra kasamas iš esmės sphalerite (pagrindinis rūdos cinko), nors germanis yra taip pat atsigavo komerciškai iš sidabro, švino ir vario rūda.

Germanio "metalo" (izoliuotas germanio) yra naudojami puslaidininkių į tranzistorių ir įvairių kitų elektroninių prietaisų. Istoriškai susiklostė, kad pirmą dešimtmetį puslaidininkių elektronikos pagrindu buvo visiškai ant germanio. Šiandien, sumą germanio gaminami puslaidininkių elektronikos yra vienas penkiasdešimtoji sumą itin didelio grynumo silicio pagaminti pats. Šiuo metu pagrindinė naudojimo yra šviesolaidinis sistemos, infraraudonųjų spindulių optika, saulės elementų programas, ir šviesos diodai (Led). Germanio junginiai yra naudojami taip pat polimerizacijos katalizatorių ir neseniai nustatė, naudoti gaminant nanowires. Šis elementas formas, daug metalo organiniams junginiams, pvz., tetraethylgermane, naudinga metalo organiniams chemija.

Germanis yra manoma, kad svarbiausias visų gyvų organizmų. Kai kurias sudėtingas organinis germanis junginiai yra tiriama, kaip įmanoma, vaistų, nors nė vienas dar pasiteisino. Panašus į silicio ir aliuminio, gamtos germanio junginiai yra linkę būti netirpsta vandenyje, ir todėl turi šiek tiek oralinis toksiškumas. Tačiau, sintetinių tirpus chromas, germanis druskos nephrotoxic, ir sintetinius, chemiškai reaktyvusis germanio junginiai su halogenais ir vandenilio yra dirginančių medžiagų ir toksinų. Germanio turi platų specialių savybių ir turi platų svarbu programas tokiose srityse, kaip puslaidininkiai, oro erdvės stebėjimo ir kontrolės, branduolinės fizikos aptikimo, optinio pluošto ryšių, infraraudonųjų spindulių optika, saulės elementai, cheminiai katalizatoriai, ir biomedicinos, ir yra svarbus strateginis išteklius . Elektronikos pramonė, lydinio pirminio apdorojimo, optinės pramonės, ji taip pat gali veikti kaip katalizatorius.

Didelio grynumo germanio yra puslaidininkinės medžiagos. Iš didelio grynumo germanio oksidu sumažinti, ir tada, gautus sulydymo būdu gautų. Germanio monokristalo legiruotas su pėdsakų specifinių priemaišų gali būti naudojami įvairūs tranzistoriai, lygintuvai ir kiti prietaisai. Germanio junginiai yra naudojami gaminant liuminescencinės plokštės ir įvairūs aukšto refrakcijos indekso akinius.

Ge monokristalo gali būti naudojamas kaip tranzistorius, yra pirmos kartos tranzistorių medžiagos. Germanio medžiagų, radiacijos detektoriai ir termoelektriniai medžiagų. Didelio grynumo germanio monokristalo su aukšto refrakcijos indekso, skaidri, kad infraraudonųjų spindulių šviesa, matoma šviesa ir ultravioletinė šviesa, gali būti naudojami infraraudonųjų spindulių šviesą per germanio langą, prizmė, ar objektyvas. 20 amžiaus pradžioje, germanio elementas, naudojamas gydyti anemija, po to, kai tapo anksčiau taikymo puslaidininkiniai elementai. Atominis germanis buvo aukšto refrakcijos indekso, kuris yra skaidrus tik infraraudonųjų spindulių šviesos ir neskaidrus, matomos šviesos ir ultravioletinių spindulių. Todėl, karinių stebėtojų, tokių kaip infraraudonųjų spindulių naktinio matymo priemones naudoti gryno germanio, kad lęšiai. Germanio ir niobio junginiai yra superlaidieji medžiagų. Germanio dioksidas yra polimerizacijos katalizatorius, germanis dioksidas, kurių sudėtyje yra stiklo lūžio rodiklis didesnis ir dispersijos savybes, plataus kampo kameros ir mikroskopų lęšiai, germanis trichlorido arba naujo tipo optinio pluošto medžiagos, priedai.

Pastabos: mes jau dideles atsargas už tai Germanio fokusavimo objektyvas, ir jei jūs esate skirstytuvas su didelio kiekio, prašome susisiekti su mūsų pardavimo internetu talk apačioje kainos , kai jūsų užsakymas iki 50 vienetų ne pirmą kartą.

 • Medžiaga: GERMANIO
 • Skersmuo: 12 mm
 • Modelio Numeris: Ge-12-50.8
 • Prašymas: Specialiai Naudojamas Lazerio Antspaudas (Spaudo Mašina
 • Tinka galia : 30-50W(Tik Pasiūlymas)
 • Prekės Pavadinimas: Svit SensoPlan pagal Trumsense
 • Struktūra: Dvipusės Plat
 • Storis: storis 3mm
 • Naudojimas: Dėmesio len
 • Formos: Dvipusės Plat
 • Židinio Nuotolis: 50.8 mm

Žymos: židinio objektyvas, objektyvo focusers, 30 mm objektyvas, Pigūs fokusavimo objektyvas, Aukštos Kokybės objektyvas focusers, Kinija 30 mm objektyvas Tiekėjų.

Priedai